Osztályok névsorai 2018/2019-es tanév

1.a osztály    

Osztályfőnök : Kőváriné Szalkai Judit

Balog Norbert Hatalyák Bence Saska Lilien Luca
Bankos Flórián Norbert Horváth Antónió Szabó Fanni
Baranyi Róbert Horváth Benedek László Sziget Heléna Annabella
Budai Andrea Éva Kaid Kathrin Varga Rubina Vanessza
Bures Cintia Viktóra Kiss Anna Kiara  
Gulyás Gabriella Jázmin Rézműves Róbert Krisztofer  

 

1.b osztály    

Osztályfőnök: Horváthné Zeke Piroska

Antal Hanna Hidas Szofia Ludányi Norbert
Balogh Viktóra Janik Violetta Magyar Janka
Benkő Dávid Jávorszki Panna Magyar Sára
Forgó Bence Juhász Kitti Réka Marton Hanna
Gulyás Artúr Kis Hermina Loretta Szécsényi Inez
Hamernyik Péter Kiss Borbála Ilona Torda Vanessza Izabella
Herényi Levente Laczi-Bidiga József Tóth Benedek

 

1.c osztály    

Osztályfőnök : Pete Zsoltné

Angyal Lili Guba Anita Erika Stuhár Olivér Tamás
Balog Henrik István Gulyás Botond Kálmán Szabó Arnold
Bánfai Botond Levente Győri Donát Bence Szabó Lili
Bogoly Olivér Botond Hajdu Gréta Szabó Panna Lilien
Burján Benedek Kallo Arjan Thoma Szekeres Tamás
Duma Barnabás Sára Áron Trenz Hanna
Futó Balázs Sárközi Lilla Varga Belián József

 

2.a osztály    

Osztályfőnök: Vudiné Barna Márta

Ajtai Andor Kiss Petra Zsaklin Riba Zoé
Bakk Dominik Zoltán Kovács Dominik Patrik Serfőző Dóra
Balog Gina Mészáros Róbert Zoltán Szigeti András Béla
Balog Renátó Nagy Attila Tordai Melánia Erika
Duka Armand Nagy Bence Tóth Ádám
Grósz Amina Rácz Mercédesz Visenyi Vivien Patrícia

 

2.b osztály    

Osztályfőnök: Rizsákné Bíró Judit

Antal Hedvig Katona Noémi Pásztor-Orosz Donát
Bakalár Gábor Tamás Kerek Viktória Petrovics Laura Dóra
Balogh Zsombor Kiss Amira Rózsa Dominik
Bárány Norina Kovács Gábor Solész László Vince
Dávid Árpád Kurucz Dóra Veronika Szatmári András Zoltán
Futó Anna Laurinecz Örs Hunor Szilágyi Pongrác
Gombár Huba Botond Nagy Levente Szujer Dorottya
Jancsó Benedek Nyíri Benedek Tóth Luca Vivien
Juhász Márk Pásztor-orosz Ábel Víg Peterke Zoltán
     
     
2.c osztály    

Osztályfőnök: Deme Mónika

Adai-Görög Boglárka Mága Arnold Szabó Dávid
Balázs Blanka Makkai Teodor Szabó Maximilián
Czucka Csongor Gyula Mátrai Levente Szládik Bence
Györgyfi Máté Nagy Bence Péter Szűcs Aida Dézi
Kanzler Péter Pálinkás Enikő Varga izabella
Kéki Marcell István Pongrácz Lara Vivien Verebes Aldó
    Wágner Gergő László
     

3.a osztály
Osztályfőnök: Molnár Márta

Ajtai Loréna Bognár Anett Király Bianca
Ajtai Mercédesz Czakó Szonja Kodaj Gábor
Balog Kitti Cser Bence Milán Laktos Nelli
Balog Méri Farkas Angelusz Rudas Milán József
Balogh Vanessza Julianna Fekete Amanda Szabó László
Barna István Hegyi Rajmund Milos Szitás Zsombor
Batuska Szonja Enikő Huczka Szabolcs Varju Bálint
    Vona Benjamin

 

3.b osztály
Osztályfőnök: Viszlóné Karácsony Judit

Balog Hanna Jancsó Rózsa Panna Pintér Gréta
Csordás Noémi Jónás Máté Kristóf Podonyi Julianna
Dávid Kata Kishegyi Zsombor Rózsa Enikő
Faragó Boglárka Koczka Jázmin Soltész Milán
Gazsi Gergely Kónya Levente Soós Gergő
Gulyás Dénes Kovács Odett Szakolcai -Blázi Csaba
Hencz Gréta Hanna Laczi-Bidiga Anna Szeberényi Levente
Horváth Botond Medveczki Lilien Szerencsi Marcell
Illés Bence Mészáros Linda Boglárka Tóth Emma
    Vastag Máté
     

3.c osztály
Osztályfőnök: Smatrala Erzsébet

Balogh Hanna Lilána Juhász-Fekete Nikolett Palásti Kitti Lilána
Barkóczi Bálint József Kamocsai Marcell Lajos Pető Anna Hargita
Farkas Dorina Kiss Barnabás Szabó Bálint
Guba Norbert Kiss Dániel Szabó Nóra
Gyetvai Máté Kiss Szabolcs Szekeres Gergő
Győri Vince Barnabás Kovács-Rádai Zselyke Viszló Maja
Hajdu Gergő Nagy Bálint  
     
4.a osztály    

Osztályfőnök: Nyírfalvi Melinda

Ajtai Mirella Budai Bence Palásthy Rolnad
Angyal Szabolcs Forró Dániel József Papp Melissza
Balog Erik Grósz Gábor Sebők Annamária
Balog Sándor Kollár Viktor Tibor Sütő Petra
Baranyi Viktória Lévai Csaba Tóbi Kristóf
Bárdi Lorenzó Nagy Milán  
     
     
4.b osztály    

Osztályfőnök: Juhász Gabriella

Anda Kristóf Hangódi Benjamin Némedi Tamás
Bakalár Zoltán Bálint Hegedűs Richárd Pálinkás Anett
Bicskei Zsombor Huszár Levente Rohács Bíborka Réka
Csuvikovszki Kinga Janik Zalán Sinoros-Szabó Lotti
Erdélyi Boglárka Jávorszki Olivér Szabó Patrik
Ertl Bence Kovács Dóra Szenczi Tímea
Fáczán Bence Lázár Bence Veizer Virág
Futó Blanka Megyeházi Anna Viktor Gergő
Gergics Márk Mészáros Hanna Alexa  
     
     
4.c osztály    

Osztályfőnök: Tóthné Mezei Ivett

Baranyi Ábel Györgyfi Anna Boglárka Pálinkás Zoárd Zoltán
Botos Emma Heche Petra Pintér Ákos
Buru Alexandra Kéki Gergő Sára Ákos Ferenc
Csák Erik Kontra Dániel Sztyehlik Zoltán
Csollák Emili Molli Kopka Patrik István Tóth Fanni
Deák Réka Kovács Zsombor Varga Tímea
Filcsik Petra Oláh Olivér Benedek  
     

 

5.a osztály    

Osztályfőnök:Balogh Zoltán


Balog Roland Deme Natália Györkis Dominik Noel
Balog Vivien Duka Alex Kiss Mirella
Balogh Márk János Farkas Boglárka Nagy Kincső Csenge
Balogh Márk Zsolt Farkas Szilvia Szécsényi Patrik Rómeó
Deme Kleopátra Földi Vivien Mária Szilágyi Szabolcs Levente
     
     

5.b osztály
Osztályfőnök: Tóth-Ilkó Szilvia


   
Balog Gábor Gergics Mira Kónya Dániel
Burkus Márk Gombár Mihály Laczi-Bidiga Zsófia
Csuvikovszky Kornél Gyurika Elizabet Német Emese
Dombi Bendegúz Kári Eszter Sinoros-Szabó Botond
Fáczán Viktória Kiss Natália Soós Laura
    Szenczi Arnold
     
5.c osztály    

Osztályfőnök: Párkányi Rita

Akácz Lilla Kettős Zoé Lilla Pál Bence
Bánfai Benjamin Evariszt Kiss Zalán Ákos Papp Nimród Tamás
Budai Alexandra Nóra Kótai Dorián Robotka Lídia
Bukovics Réka Izabella Kovács-Rádai Amália Rozgonyi Hanna
Czakó Levente Kovalovszki Henrietta Sasvári Luca
Erős Vivien Panna Kőmíves Jázmin Eliza Szabó Krisztina
Fehér Péter Kronovetter Kristóf Imre Szekeres Lilla
Futó Orsolya Laurinyecz Ámon József Szigeti Hanna
Horváth Nikolett Ildikó Lévai Zénó Tóth László Barnabás
  Lukács Petra Tuza Benedek Máté
    Varga Adrienn
     
6.a osztály    

Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit

Ajtai Heléna Marianna Gaál Alexander Bálint Lévai Zoltán
Ajtai Nikolasz Hartmann Dávid László Pete Dzsenifer
Balog Laura
Horváth Vivien
Szécsényi Dalma Natália
Balog Liliána Mária
Kiss Erik László
Szitás Zsófia
Csordás Mária
Lang Dominik
Sztruhár Noémi
Csordás Sándor
 
Vakulya Máté
Forró István Dávid    
     

 

6.b osztály

Osztályfőnök: Pusztai Mónika


Anda Zsófia Kovács Emma Gabriella Nógrádi Nóra
Bánkúti Eszter Zsófia Kőmíves Milán Pálinkás Ivett
Bicskei Bendegúz Lazányi Zalán Pintér Marcell
Brunner Eszter Madléna Bori Luca Pokovai Emese
Brydl Mira Nagy Luca Hanna
Tujner István Márton
Horváth Csenge Német Bence Vastag Marcell
    Zelnik Andor
     
6. c osztály

Osztályfőnök: Román Ernő


Ács Belián Hrozik Fanni Kvacsány Karina
Ács Vanda Iglai Lili Anikó Lackó Kristóf László
Alföldi Patrik Kettős Boglárka Kitti Melykó Dominik Patrik
Botos Dóra Kollár Boglárka Misinszki Kristóf Zsolt
Gyetvai Patrícia Komenda Zsófia Sánta Balázs Csaba
Györki Kevin Tamás Kőmíves Anna Petra Stuhár Boglárka
Horváth Julianna   Szabó Levente
    Tóth Blanka Tirza
    Zsiga Bálint
 
7.a osztály

Osztályfőnök: Lipkovics Erika

André Bálint Tibor Hronyecz Kristóf László Oláh Szilárd Bendegúz
Baglyas Nelli Kiss Balázs Oláh Virág Vivien
Balogh Roxána Kocsis Zsófia Szalóki Vivien Veronika
Báti Szilveszter Kovács Gergő Tábik Virág
Boros Martina Kovács Martin Tolnai Gergő Hunor
Czakó Bence Lendvai Eszter Tóth Kristóf
Dobai Dorina Ludányi Noel Tóth Szimonetta
Garda Roland Dominik Nagy Dávid Tóth Viktória
Hidvégi Milán Nagy Endre Trepák Balázs Sándor
     
   
 

7.b osztály
Osztályfőnök: Lipkovics Gáborné

Balog Dzsesszika Horváth Katrin Amanda Marosfi Gabriella
Balog Krisztián Kelemen Marcell Palásthy Alexander
Balog Vanessza Koren Máté Viktor Papp Martin
Bárdi Melissza Kővári Kevin Petrovics Péter
Decsi Ákos Marázi Dániel Ferenc Szabó Alexandra Kitti
Fábián Botond   Tóbi Damarisz
     
8.a osztály    

Osztályfőnök: Misinszkiné Kiss Laura


Akácz Réka Kovács Áron Zalán Rozgonyi Levente
Benke Endre István Kovács Balázs Strunga Barnabás
Birtalan Áron Miklós Anasztázia Mónika Szabó Marcell
Bukta Brendon Nagy Levente Gergő Szabó Viktória
Juhász Mátyás Bálint Nagy Sándor Dániel Szabó Zalán
Kajári Olivér Nagy-Tóth Vivien Tordai Roland Attila
Kári Levente Olasz Vivien Tuza Bálint Kristóf
Kepes Marcell Pásztor Benedek Wágner Alexandra
Kovács Abigél Pintér Hanna Zsiros Ármin Botond

 

8.b osztály

Osztályfőnök: Kövér Csilla


Abonyi Dorina Csikós Dániel Tamás Makó Vivien
Alföldi Krisztián Duma Kata  Medve Petra Martina
Bagyinszki Lóránt Garda Norbert Levente Papp Róbert
Balog Amanda Griger Evelin Tímár Szandra
Baranyi Panna Hegedűs Gergely Kristóf Török Dávid Máté
Bertók Patrik Laczkó László István Török Eszter Anna
Bodnár Emília Jázmin Lakatos Angyalka Vakulya Dániel József
    Varga Zoé

 

 

Elektronikus Napló

Jégkorongozás

Keresés

Eseménynaptár

December 2018
H K Sz Cs P Szo V
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Hirdetések

  • 1szazalek.jpg
  • 1szazalek_3.jpg

Digitális Oktatás

Oldalajánló

Statisztika

Ma17
Tegnap28
Ezen a héten17
Ebben a hónapban676
Összesen103625

Látogató IP: 34.228.41.66 Visitor Info : Unknown - Unknown 18.12.17 Powered by CoalaWeb