Tantestületi névsor

Név Tanított tárgyak Iskolai végzettség Szakképzettség

Kovács János

igazgató / történelem

főiskola / egyetem

tanító (pedagógia-rajz szakkollégium)

történelem szakos általános iskolai tanár

történelem szakos középiskolai tanár

közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Bakosné Mester Mónika

általános igazgatóhelyettes /  fejlesztőpedagógus / napközis nevelő

  főiskola / egyetem

tanító (gyógypedagógia szakkollégium)

tanító fejlesztési (differenciáló) (pedagógus szakvizsga)

pedagógia szakos tanár (szociálpedagógia specializáció)

közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Major Istvánné felső tagozatos igazgatóhelyettes /angol nyelv főiskola

orosz-történelem szakos általános iskolai tanár

angol szakos nyelvtanár

közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Acsayné Szénási Judit

fejlesztőpedagógus / napközis nevelő

főiskola

tanító (testnevelés-népművelés szakkollégium)

tanító, fejlesztési (differenciáló) (pedagógus szakvizsga)

Balogh Zoltán

történelem /
6.a  osztályfőnök

főiskola

földrajz-történelem szakos tanár

Baloghné Drén Ibolya angol nyelv főiskola

magyar-orosz szakos általános iskolai tanár

angol szakos nyelvtanár

Bencze Benedek

német nyelv főiskola német szakos nyelvtanár

Czenéné Bodnár Edit

matematika / fizika / életvitel és gyakorlat
7.a osztályfőnök

főiskola / egyetem

matematika-fizika szakos általános iskolai tanár

okleveles matematikatanár

Cseppentő Sándor Péter

néptánc főiskola táncos és próbavezető (néptánc)

Deme Mónika

tanító / 3.c osztályfőnök

főiskola

tanító és könyvtáros

Dr. Koleszárné Kelemen Beatrix tanító / testnevelés és sport főiskola

tanító (testnevelés és sport műveltségterület)

Fehérné Bircsár Eszter

tanító főiskola tanító (testnevelés és sport, infomatika műveltségi terület)

Horváthné Zeke Piroska

tanító / 2.b osztályfőnök

főiskola

tanító

Imre Zoltán Jenő testnevelés és sport főiskola

testnevelő-edző

Juhász Gabriella

tanító / 1.b osztályfőnök / BOSCH munkaközösség vezető

főiskola

tanító (közművelődés szakkollégium és német nyelvi műveltségi terület)

Knyihár Nóra Katalin

tanító/ fejlesztő pedagógus főiskola / egyetem

tanító (természetismeret műveltségi terület)

okleveles nyelv - és beszédfejlesztő tanár

Kontráné Kopka Krisztina tanító / napközis nevelő főiskola

tanító (német nyelvi műveltségi terület, informatika műveltségi terület)

Kővári Ádám
 
tanító / napközis nevelő főiskola tanító (testnevelés és sport műveltségi terület)
 

Kőváriné Szalkai Judit

tanító / 2.a osztályfőnök

főiskola

tanító (rajz szakkollégium)

Lazók Brigitta informatika / 5.c osztályfőnök főiskola / egyetem

matematika-számítástechnika szakos tanár

okleveles informatika szakos tanár

Lipkovics Erika

biológia / természetismeret / testnevelés és sport / etika / 8.a osztályfőnök

főiskola

biológia-testnevelés szakos általános iskolai tanár

Lipkovics Gáborné

földrajz / természetismeret / testnevelés és sport /
  8.b osztályfőnök /
testnevelés, sport munkaközösség vezető

főiskola

földrajz-testnevelés szakos általános iskolai tanár

Misinszkiné Kiss Laura

angol nyelv / technika, életvitel és gyakorlat Diákönkormányzatot segítő pedagógus /
5.a osztályfőnök

főiskola

tanító (angol nyelv szakkollégium)

angol szakos nyelvtanár

Molnár Márta tanító/ 4.a osztályfőnök / fejlesztő pedagógus főiskola

tanító

dráma- és színházpedagógus

szakvizsgázott pedagógus - egyéni bánásmódot igénylő gyermekek fejlesztő pedagógiája szakirány

Nosza Tiborné

tanító / napközis nevelő

főiskola

tanító (testnevelés és népművelés szakkollégium)

Oláh Evelin

magyar nyelv- és irodalom / hon- és népismeret / 5.b osztályfőnök

egyetem

okleveles magyartanár - hon- és népismerettanár

Papp Júlia Pálma napközis nevelő főiskola

francia szakos nyelvtanár

Párkányi Rita magyar nyelv- és irodalom / természetismeret / földrajz / 6.c osztályfőnök főiskola / egyetem

földrajz - magyar nyelv és irodalom szakos tanár

földrajz szakos tanár

Pete Zsoltné

tanító / 2.c osztályfőnök

főiskola

tanító (testnevelés szakkollégium)

Pethő Linda angol nyelv / napközis nevelő egyetem

angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Pusztai Mónika informatika / matematika / technika,életvitel és gyakorlat / 7.b osztályfőnök / felső tagozatos munkaközösség vezetője főiskola

tanító (matematika műveltségi terület)

számítástechnika szakos tanár

Sánta Csilla
 
tanító / 3.b osztályfőnök főiskola

tanító (családvédelmi szakkollégium)

tánc- és drámapedagógus (pedagógus szakvizsga)

Smatrala Erzsébet tanító / 4.c osztályfőnök főiskola

tanító (természetismeret műveltségi terület, matematika műveltségi terület)

Szabó Katalin tanító / 1.a osztályfőnök főiskola

tanító (ember és társadalom műveltségterület

Szalatnai Éva tanító / fejlesztő pedagógus főiskola

tanító

Szilágyiné Nagy Katalin tanító / hit - és erkölcstan / alsó tagozatos munkaközösség vezetője főiskola

tanító (testnevelés szakkollégium)

művelődésszervező és pedagógia szakos tanár

minőségbiztosítási szakértői vizsga

közoktatás vezető és pedagógus szakvizsga

Szvitek Jánosné

matematika / 7.c osztályfőnök főiskola/egyetem

matematika szakos általános iskolai tanár

okleveles matematikatanár

Tábi Bernadett tanító főiskola

tanító (angol műveltségterület)

informatikus könyvtáros

Tóth-Ilkó Szilvia magyar nyelv- és irodalom / életvitel és gyakorlat / 6.b osztályfőnök főiskola

pedagógia szakos tanár, fejlesztőpedagógia specializáció

magyar nyelv és irodalom szakos tanár

szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető

Viszlóné Karácsony Judit tanító / 4.b osztályfőnök főiskola

tanító

Vudiné Barna Márta
 
tanító / 3.a osztályfőnök főiskola

tanító (szlovák szakkollégium)

tánc- és drámapedagógus

Zelnikné Salga Krisztina tanító / napközis nevelő főiskola

tanító (művelődésszervező, angol nyelvi szakkollégium)

 

Óraadók

   
Balog Marianna általános iskolai tanár, kémia  
Dudás Mária könyvtárostanár  
Földesi-Korsós Andrea általános iskolai tanár, ének-zene  
Hajdu Attila Ferencné napközis nevelő  
Kalicz Albinné napközis nevelő  
Mezeiné Dávid Márta napközis nevelő,környezetismeret, életvitel és gyakorlat, etika/hit és erkölcstan  
Nagy Tímea általános iskolai tanár  
Nérey Emese Márta napközis nevelő  
Pardi László Tiborné általános iskolai tanár, német nyelv  
Petrikné Vida Gabriella általános iskolai tanár, vizuális kultúra  
Máté Györgyné könyvtárostanár  
     

 

 

Elektronikus Napló

"Menő Menza"

Digitális Témahét

Jégkorongozás

Keresés

Eseménynaptár

Január 2020
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ökoiskola

Hirdetések

  • 1szazalek.jpg
  • 1szazalek_3.jpg

Digitális Oktatás

Oldalajánló

Statisztika

Ma35
Tegnap41
Ezen a héten76
Ebben a hónapban1502
Összesen121055

Látogató IP: 18.206.12.79 Visitor Info : Unknown - Unknown 20.01.21 Powered by CoalaWeb